EN  TR                                                                

Hakkımızda Hotel Winter City

Hakkımızda

Winter City Hotel , Kars İl Merkezinde bulunan,özgün mimarisiyle ve diğer tesislerden farklı olarak 4 yıldızlı otel standartlarına göre plan ve projeli imar edilen tek otel olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 1 Ocak 2018 tarihinde hizmete giren  Winter City Hotel, yeni Kars yerleşkesinde, konforlu 39 adet standart, 8 adet Suit, 1 adet Engelli olmak üzere toplam 48 adet odası, Isıtmalı Kapalı Yü zme Havuzu, Modern Tü;rk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center, 100 Kişi Kapasiteli 1 adet Toplantı Salonu, 1 adet VIP Salonu, 1 adet Televizyon İzleme ve Oyun Salonu, Çamaşırhane ve kuru temizle ünitesi, 1 adet Açık Büfe Kahvaltı Salonu ve Restaurantı ,1 adet Roof Restaurantı, 1 adet Cafe Pastane Alanı, 1 adet Vitamin Barı, 1 adet Lobby Barı ve Açık Otoparkı ile konuklarına unutulmaz bir konaklama hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Winter City Hotel - Konaklama

      Geniş odaları ve ergonomik yatak çözümleri ile tüm odaların kaliteli ve şık sunumu özenle tasarlandı.
Winter City Hotelin iç tasarımında estetik kaygı ön planda tutularak siz değerli konuklarımız için rahatlık ve işlevsellik en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.
Toplam oda kapasitesi 48 oda olmakla birlikte , odalarımız  3 paks şehir manzaralı 32 metrekare twin, french bad, Fransız balkonlu olup, odalarımızda plazma tv, safe box, oturma grubu, mini bar, çay kahve ünitesi, direkt telephone, wireless, yerler halı, yangın alarm sistemi, tvden müzik yayını, duşakabin banyo, wc, banyoda telefon, saç kurutma makinası, makyaj aynası mevcuttur.
      Eğitim seminerleri ve toplantı gibi organizasyonlarınızı Winter City Hotelin 7. Katındaki salonlarında size özel imkanlar dahilinde yapabilirsiniz.
Bu organizasyonlarda barkovizyon, perde, ses, ışık ve tepegöz gibi teknik ekipmanlar Winter City Hotel den tahsis edilebilmektedir.
Modern tarzın mükemmel uyumu ile dekore edilmiş Winter City Hotel keyifli ve huzurlu bir ortamın anahtarını sizlere sunuyor

Ekibimiz

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298011-d13361410-Reviews-Wintercity_Hotel-Kars.html